O nas

PHU MARKETING Henryk Niewiadomski – to właśnie my!

Działamy od 1993 roku (w 2018 roku świętowaliśmy 25-o lecie). Przez te lata umacnialiśmy swoją pozycję na rynku materiałów budowlanych. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami potrafiącymi zapewnić  światową jakość, pewność i niezawodną logistykę. Zaufały nam tysiące klientów – dzisiaj i Ty możesz do nich dołączyć.

Prowadzisz inwestycje budowlane w Europie – jesteśmy po to by Ci pomóc.

Na złożone u nas zapytanie udzielimy szybkiej odpowiedzi – wycenimy materiały łącznie z kosztem dostawy we wskazane miejsce i określimy możliwości logistyczne. Po akceptacji kosztów i warunków dostawy wystawiamy fakturę proforma i przystępujemy do kompletacji zamówionych materiałów. Po potwierdzeniu wpływu środków na konto wysyłamy towar.

Nie chcesz marnować pieniędzy – jesteśmy po to by Ci pomóc.

Nie ryzykując pogorszenia jakości materiałów budowlanych u nas kupisz je w super cenie. Sprzedajemy wyłącznie produkty najlepszych marek, oczywiście posiadające wszystkie niezbędne atesty i dopuszczenia.

Mazury – cud natury.

Naszych stałych klientów z przyjemnością zapraszamy na wypoczynek w Morągu i jego pięknych okolicach. Zadbamy abyście po ciężkiej pracy nabrali sił przed następnymi wyzwaniami.

Dyrektor Sprzedaży Zagranicznej:

Mariusz Sobek + 48 784 964 330

Sprzedaż w Polsce: 600 403 853

Ogólne warunki współpracy

Zapoznaj się z naszymi warunkami współpracy

Pliki cookies

Ta strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, dowiedz się więcej

Prawa autorskie

Icons by Flaticons

Projekt strony

weblider

Formularz kontaktowy